"Vnímáme, že každý člověk se rodí se svými individuálními talenty, dary a úkoly. Snažíme se tento poklad postupně spolu objevovat a rozvíjet. Připraveným prostředím a s respektem k individuálnímu tempu umožňujeme každému hledání své osobní Cesty. Snažíme se rozvíjet sebedůvěru, důvěru v sebe a své schopnosti, důvěru ve správný chod věcí v životě a na světě.

Podporujeme chuť dětí se trvale učit a poznávat svět kolem sebe i v sobě. Roli pedagoga chápeme jako roli průvodce, který pomáhá najít cíle, doprovází na cestě a empaticky sdílí radost z jejího poznávání.

Děti a učitelé jsou u nás partneři, kteří jdou za společným cílem - učitel je průvodce, který pomáhá, podporuje a chrání bezpečné hranice. Respektujeme sebe, své okolí..."


Proč chodit právě k nám?

  • jsme držiteli medaile MŠMT za příkladnou pedagogickou činnost
  • klidný, harmonický a respektující přístup je u nás na prvním místě
  • vysoká kvalita výuky a nadstandardní kvalifikace pedagogického týmu
  • individuální přístup ke každému žákovi je samozřejmostí (vyučujeme v malých skupinkách - třídy jen po 6 dětech na jednoho průvodce)
  • 100% spokojenost je jedním z našich základních cílů
  • výuka v rodinné vile se zahradou v těsné blízkosti Klánovického lesa
  • jsme profesionální tým, který bere práci ve školce jako své poslání
  • dlouholetá tradice výuky - školka s 15 letou historií
  • ročně máme desítky spokojených klientů

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Každý na svět přicházíme se svými jedinečnými dary, talenty a úkoly. Čím dříve nám je umožněno kráčet po své vlastní cestě, tím dříve máme možnost nechat svou duši rozkvést a stávat se dobrým a spokojeným člověkem.

LESNÍ ŠKOLKY A POBYT V PŘÍRODĚ

Souzníme s myšlenkou lesních školek a klademe velký důraz na pobyt našich dětí venku v přírodě. Často využíváme možnosti her na zahradě, v parku či pořádáme výlety do lesa.

POZITIVNÍ MOTIVACE

Věříme, že empatický, vřelý, vstřícný a pokorný přístup na straně učitele a celé mateřské školky vytváří klidné prostředí, do kterého děti rádi chodí a které prospívá k vytvoření vzájemné důvěry mezi žáky a učiteli, rodiči.

PRVKY MONTESSORI

Při výuce pracujeme s principy dle metody Montessori, využíváme heren vybavených pomůckami a hračkami pro tuto metodu.

BEZPEČÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Uvědomujeme si, že nám svěřujete nejcennější poklady svého života. K bezpečí našich žáčků přistupujeme jako vědomý zahradník, který každodenní laskavou péčí podporuje růst poupátek na své zahradě.

EKOLOGIE A ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ

Kromě důrazu na kvalitní pedagogický tým, vhodné prostředí jak v interiéru školky, tak v přírodě dbáme na zdravé stravování.