Příměstské tábory

30.06.2022

Pro děti od 1 roku pořádáme pravidelné Letní příměstské tábory.  Tým našich pedagogů a lektorů připravuje každoročně pestrý výukový program, který probíhá denně od 9:00 do 16:00. 

Stravování, pitný a výukový režim s veškerými pomůckami po celý den v ceně příměstského tábora. 

V rámci programu kombinujeme výukové kruhy (výtvarná, hudební, jazyková výchova) s pobytem venku na zahradě a v lese (pohybové a herní aktivity).

Cena tábora: 4500 Kč / týden


  • 4. - 9. 7. 2022 - Tajemství lesa
  • 11. - 15. 7. 2022 - Anglický kemp s prvky angličtiny
  • 18. - 22. 7. 2022 - Malujeme s paní Pastelkou
  • 25. - 29. 7. 2022 - Cesta kolem světa
  • 1. - 5. 8. 2022 - Tajemství lesa
  • 8. - 12. 8. 2022 - Indiánský kemp
  • 15. - 19. 8. 2022 - Malujeme s paní Pastelkou


Pro rezervaci místa prosíme o zprávu na info@andelska.cz nebo vyplnění registračního formuláře.


Tajemství lesa

Vydáme se na dobrodružnou výpravu během které se naučíme spoustu užitečných věcí. Naučíme se vnímat les úplně jinak než doposud. Seznámíme se s rostlinami i živočichy a staneme se alespoň na chvíli součástí onoho fascinujícího lesního společenství. Součástí bude výpravná cesta za pokladem :)


Kouzla lesních skřítků

Příroda volá děti z města a cílí na všechny jejich smysly! Vydáme se po stopách lesních skřítků, kteří nám pomohou pozorovat život i těch nejmenších obyvatel lesa.
Našim cílem je vytvořit dětem kladný vztah k přírodě a podnítit jejich přirozenou touhu po objevování.


Cesta kolem světa

Naučíme se mnohým tábornickým dovednostem, vázat uzle, vařit si čaj z přírodních surovin, postavit lesní přístřešek a mnoho dalšího. Program bude zpestřen různými tvořivými, vzdělávacími a sportovními aktivitami, inspirováno různými kulturami.


Malujeme s paní Pastelkou

Příměstský tábor věnovaný postupnému seznamování se základními výtvarnými techniky. S dětmi postupujeme od kresby po malbu, pracujeme s malířským stojanem v plenéru, zkoušíme točení na keramickém kruhu a závěrem tábora je společná slavnostní vernisáž obrázků.