Příměstské letní tábory

01.01.2019

Pro děti od 4 do 6 let pořádáme pravidelné Letní prázdninové příměstské tábory v době letních prázdniny. Tým našich pedagogů a lektorů připravuje každoročně pestrý výukový program, který probíhá denně od 8:00 do 16:00.

Stravování, pitný a výukový režim s veškerými pomůckami po celý den v ceně příměstského tábora.

V rámci programu kombinujeme výukové kruhy (výtvarná, hudební, jazyková výchova) s pobytem venku na zahradě a v lese (pohybové a herní aktivity).


  • 11. - 15. 7. 2022 - Anglický kemp s rodilou mluvčí - 4500 Kč
  • 8. - 12. 8. 2022 - Indiánský kemp - 3500 Kč


Pro rezervaci místa prosíme o zprávu na info@andelska.cz nebo vyplnění registračního formuláře.


Anglický kemp s rodilou mluvčí

Vydáme se na dobrodružnou výpravu během které se naučíme spoustu užitečných věcí. Naučíme se vnímat les úplně jinak než doposud. Seznámíme se s rostlinami i živočichy a staneme se alespoň na chvíli součástí onoho fascinujícího lesního společenství. Součástí bude výpravná cesta za pokladem. Vše v doprovodu česky a anglicky mluvící lektorky, profesionálních chův pro dětské skupiny.


Indiánský tábor

Příroda volá děti z města a cílí na všechny jejich smysly! Vydáme se po stopách indiánů v Klánovickém lese, kteří nám pomohou pozorovat život v lese. Staneme se součástí kmene, vytvoříme si indiánské čelenky, magické hůlky a absolvujeme velkou výpravu za poklady lesa.
Našim cílem je vytvořit dětem kladný vztah k přírodě a podnítit jejich přirozenou touhu po objevování. Vše v doprovodu dvou zkušených lektorek, pedagožky MŠ a profesionální chůvy.