Otevíráme novou pobočku Dětská skupina Magnolia

01.12.2022

Dovolujeme si s velkou radostí oznámit, že od 1. 5. 2023 zahajujeme provoz v nové pobočce Mateřské školky Andělská v Šestajovicích - Unicorn School, která disponuje plně vybavenými hernami, vlastní obrovskou zahradou s hřištěm, krytým vyhřívaným bazénem. Školička postavená na principech učení Jana Amose Komenského a souznící s myšlenkou Marie Montessori se nachází v klidné lokalitě v těsném sousedství u Klánovického lesa.

Dětská skupina Magnolia je zaměřená na péči o děti od 1 roku, v malé skupince. Pokud máte zájem o rezervaci místa, prosíme o vyplnění předběžné přihlášky zde.

Našimi prioritami při péči o děti je laskavý respektující individuální přístup, bohatý dopolední a odpolední program zaměřený na postupný rozvoj dětí v jejich přirozeném tempu, zdravá bio strava, pobyt venku inspirovaný pedagogikou lesních mateřských škol. Uvědomujeme si, že pokud se nám daří vytvořit laskavá bezpečná místa, kam se děti těší a kde jsou rády, má naše vlastní práce hluboký smysl a jsme za ni vděčni.