Jarní příměstské tábory

01.01.2018

Pro děti od 1 roku pořádáme pravidelné Jarní příměstské tábory v době jarních prázdniny. Tým našich pedagogů a lektorů připravuje každoročně pestrý výukový program, který probíhá denně od 9:00 do 16:00.

Stravování, pitný a výukový režim s veškerými pomůckami po celý den v ceně příměstského tábora.

V rámci programu kombinujeme výukové kruhy (výtvarná, hudební, jazyková výchova) s pobytem venku na zahradě a v lese (pohybové a herní aktivity).

Cena tábora: 3500 Kč / týden

  • 1. - 5. 2. 2021 - Tajemství lesa
  • 8. - 12. 2. 2021 - Kouzla lesních skřítků
  • 15. - 19. 2. 2021 - Malujeme s paní Pastelkou
  • 22. - 26. 2. 2021 - Cesta kolem světa
  • 1. - 5. 3. 2021 - Tajemství lesa
  • 8. - 12. 3. 2021 - Kouzla lesních skřítků


Pro rezervaci místa prosíme o zprávu na info@andelska.cz nebo vyplnění registračního formuláře.

Tajemství lesa

Vydáme se na dobrodružnou výpravu během které se naučíme spoustu užitečných věcí. Naučíme se vnímat les úplně jinak než doposud. Seznámíme se s rostlinami i živočichy a staneme se alespoň na chvíli součástí onoho fascinujícího lesního společenství. Součástí bude výpravná cesta za pokladem :)

Kouzla lesních skřítků

Příroda volá děti z města a cílí na všechny jejich smysly! Vydáme se po stopách lesních skřítků, kteří nám pomohou pozorovat život i těch nejmenších obyvatel lesa.
Našim cílem je vytvořit dětem kladný vztah k přírodě a podnítit jejich přirozenou touhu po objevování.

Cesta kolem světa

Naučíme se mnohým tábornickým dovednostem, vázat uzle, vařit si čaj z přírodních surovin, postavit lesní přístřešek a mnoho dalšího. Program bude zpestřen různými tvořivými, vzdělávacími a sportovními aktivitami, inspirováno různými kulturami.

Malujeme s paní Pastelkou

Příměstský tábor věnovaný postupnému seznamování se základními výtvarnými techniky. S dětmi postupujeme od kresby po malbu, pracujeme s malířským stojanem v plenéru, zkoušíme točení na keramickém kruhu a závěrem tábora je společná slavnostní vernisáž obrázků.